Dzięki swoim szczególnym właściwościom metoda natrysku doskonale sprawdza się przy użyciu jej w:

Ocieplanie pianką poliuretanową jest doskonałą alternatywą w obiektach przemysłowych, ponieważ wymaga wykorzystania specjalnych metod z racji na charakterystyczną konstrukcję tych budynków.

Często występujący tu dach z blachy falistej wymaga od nas szczególnych rozwiązań. Jest to specjalne zadanie dla pianki poliuretanowej, która sprawdza się tu doskonale. Przy jej użyciu możemy w łatwy sposób dotrzeć nawet w najtrudniejsze miejsca oraz szczeliny.

Pianka poliuretanowa nie dość, że zapewnia doskonałą szczelność to i dobrze radzi sobie na każdym podłożu. Można śmiało aplikować ją zarówno na drewno jak i beton. Warstwa pianki uniemożliwia wystąpienie mostków termicznych oraz jest doskonałą barierą hydro i termo – izolacyjną.

Ocieplanie obiektów przemysłowych
pianką poliuretanową

Bezwonność, bezpyłowość oraz nie alergiczność materiału jest dodatkowym atutem w miejscach pracy, ponieważ osoby zatrudnione nie są narażona na żadne warunki szkodliwe czy dyskomfort spowodowany zbyt wysoką temperaturą w miejscu pracy. Ocieplenie obiektów przemysłowych przy użyciu pianki poliuretanowej stworzy doskonałe warunki do pracy oraz zapewni termoizolację na długie lata. Przy wyborze natrysku pianką warto także wziąć pod uwagę iż jest ona dźwiękoszczelna dzięki czemu nasze miejsce pracy będzie świetnie wygłuszone oraz nie będzie emitować zbyt uciążliwego hałasu.