Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży, która specjalizuje się głównie w izolacjach poliuretanowych. Wykonujemy usługi doradztwa oraz wykonawstwa w zakresie ocieplania, termoizolacji i uszczelniania poprzez natrysk pianki poliuretanowej. Jest to wszechstronna technologia, która może być stosowana zarówno do nowych jak i kilkuletnich zabudowań.

Nasza wieloletnia obecność na rynku świadczy o bardzo bogatym doświadczeniu w wykorzystywaniu technologii natrysku pianką otwarto-komórkową oraz zamknięto-komórkową. Jako jedni z pierwszych w Polsce zaczęliśmy w swojej pracy wykorzystywać metodę natrysku pianką poliuretanową otwarto – komórkową.

Nasz zespół to osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży, które cechuje ambicja i dokładność. Duże znaczenie ma dla nas rozwój, dlatego dbamy o to, aby nasza kadra nieustannie śledziła wszelkie innowacje dzięki czemu możemy znaleźć możliwie jak najlepsze rozwiązania dla naszych klientów. W swojej pracy wykorzystujemy tylko sprawdzone i atestowane produkty o bardzo wysokiej jakości. To właśnie doświadczenie, kwalifikacje oraz wykorzystanie najwyższej jakości materiałów sprawia, że możecie nam zaufać!

Zyskaj spokój na lata!

Nowoczesna technologia ociepleń i izolacji.

Ocieplanie pianką poliuretanową jest doskonałą alternatywą dla obecnie istniejących metod ocieplania. Ma ono bowiem szereg zalet, dzięki którym można polecić tą metodę każdemu.

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości produktów założone przez nas instalacje mogą służyć przez wiele lat. Obecnie wykonywane instalacje natryskowe coraz bardziej zyskują na popularności. Pianowanie jest jedną z najszybszych metod ocieplania.

Pianka poliuretanowa skutecznie wypełnia wszystkie szczeliny oraz otwory niezależnie od rodzaju konstrukcji, a dodatkowym jej atutem jest dźwiękoszczelność i bardzo dobra przyczepność do podłoża. Jest materiałem, który dociera w miejsca, gdzie nie da zastosować się innych metod ocieplania.

Dodatkowo pianka poprzez swoje samogasnące właściwości chroni budynek przed płomieniami. Dzięki doskonałej szczelności pianki budynek nie ochładza się zimą oraz wolniej się nagrzewa latem. Poprzez odpowiednią izolację możemy znacznie zminimalizować koszty energii. Obecnie jest uznawana za jeden z najbardziej ekologicznych materiałów izolacyjnych, ponieważ nie wydziela do środowiska żadnych substancji szkodliwych.